Оголошено конкурс на посади менеджерів філій Суспільного в Херсоні та Запоріжжі

Оголошено конкурс на посади менеджерів філій Суспільного в Херсоні та Запоріжжі

13 вер. 2021

13 вересня стартував відбір на посаду менеджерів Херсонської та Запорізької філій Суспільного. Документи прийматимуть до 24 вересня 2021 року включно.

Читайте також: Регіональна команда Суспільного визначила цілі на наступні роки

Конкурс відбудеться у два етапи: спочатку департамент кадрового адміністрування Суспільного мовника відбере претендентів за поданими документами, а далі з ними проведе співбесіду конкурсна комісія, до якої входять члени та голова правління Суспільного.

Основні вимоги до претендентів, короткий опис обов’язків, а також перелік документів для участі в конкурсі — за посиланнями:

Документи прийматимуть за адресою: м. Київ, вул. Ю. Іллєнка, буд. 42 (телецентр «Олівець») та скановані копії на електронну пошту konkurs@suspilne.media.

За додатковою інформацією звертайтеся за номерами: (044) 481-40-66 та (044) 481-08-87.

Нагадаємо, на Суспільному керівників регіональних філій не призначають, а обирають шляхом відкритого й незалежного конкурсу. Участь у конкурсі можуть узяти всі охочі, що відповідають кваліфікаційним вимогам. Функції адміністративного й творчого управління повністю поділено, відтак керівник творчого напряму роботи філії — продюсер, а всіма адміністративними та господарськими питаннями керує менеджер.

Нагадаємо, з 19 серпня обов’язки менеджера Запорізької філії Суспільного тимчасово виконує Жанна Мазицька, заступниця директора департаменту координації філій. А в Херсонській філії СуспільногоМихайло Сваричевський, який раніше працював юридичним радником на Одеській філії Суспільного.