Збалансовані новини без маніпуляцій про коронавірус та карантин — на Суспільному Одеси

Збалансовані новини без маніпуляцій про коронавірус та карантин — на Суспільному Одеси

24 бер. 2020

Станом на 24 березня в Одеській області офіційно не зафіксовано випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. 

Команда Суспільного в Одесі продовжує інформувати жителів області про випадки підозр на захворювання COVID-19 та карантинні заходи. 

«Наші кореспонденти, оператори, монтажери, ведучі, вся команда і ми разом з ними вчимося працювати в нових умовах – карантину. Там, де це було можливо, ми перевели частину людей на дистанційну роботу і тепер багато робочих процесів налагодили онлайн. Наше завдання зараз – продовжити стабільну роботу по інформуванню жителів області щодо ситуації по всім нашим каналам - діджитал, ТБ, радіо. Оперативно та чітко повідомляти щодо нових карантинних заходів та перевіряти фейки і не підтримувати паніку. Це дуже важко, так як великий потік інформації, але в такі моменти якнайкраще перевіряються компетенції колег та робочі алгоритми»— зазначила продюсерка  Суспільного мовлення Одеси Ірина Кипоренко

Оперативну інформацію від Суспільного Одеси шукайте на цифрових платформах: 

Більш розлого — у теле- та радіопрограмах Одеської філії Суспільного. 

Із проєктами команди Суспільного Одеси можна ознайомитися на сайті-візитці філії — https://od.suspilne.media/. Там також можна переглядати телеканал UA: ОДЕСА і слухати Українське радіо Одеса онлайн

Нагадаємо, станом на 14:00 24 березня в Україні лабораторно підтвердили 97 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. У Київській, Чернівецькій, Житомирській, Дніпропетровській, Донецькій, Івано-Франківській, Тернопільській, Львівській та Черкаській областях і містах Києві та Львові оголосили надзвичайну ситуацію.

Із 17 березня до 3 квітня команда Суспільного Одеси працює зі змінами, зважаючи на загальнонаціональний карантин у зв’язку із поширенням вірусу COVID-19.  

Крім цього, на Суспільному щобудня виходить всеукраїнський міжплатформовий марафон «На карантині».