На‌ ‌Трійцю‌ ‌UA: ОДЕСА ‌покаже ‌урочисте‌ ‌богослужіння‌ ‌зі‌ Свято-Троїцького‌ ‌собору‌ ‌(ПЦУ)‌

На‌ ‌Трійцю‌ ‌UA: ОДЕСА ‌покаже ‌урочисте‌ ‌богослужіння‌ ‌зі‌ Свято-Троїцького‌ ‌собору‌ ‌(ПЦУ)‌

17 чер. 2021

21 червня з 9:00 до 12:30 Волинська філія Суспільного вестиме пряму трансляцію літургії до свята Святої Трійці, яке відзначають християни східного обряду, для UA: ОДЕСА та всіх регіональних телеканалів Суспільного, а також на ютуб-каналі, фейсбук-сторінці та на сайті UA: ВОЛИНЬ онлайн. Пересувна телевізійна станція (ПТС) працюватиме з луцького Свято-Троїцького собору (ПЦУ), який є головною церквою Волинської єпархії.

«З радістю попрацюємо для комфорту наших глядачів. На регіональних телеканалах Суспільного 21 червня відбудеться пряма трансляція богослужіння із Луцького кафедрального собору Святої Трійці Православної церкви України з нагоди храмового свята. Нашій філії у цьому допоможуть колеги зі львівської пересувної телевізійної станції», — розповів продюсер Волинської філії Суспільного Костянтин Лоцман.

Коментуватиме трансляцію Ігор Сацик, викладач Волинської православної богословської академії, кандидат філософських наук.

В Україні Трійця є державним святом та офіційним вихідним днем.

Щоб допомогти вірянам задовольнити духовні потреби, UA: Суспільне мовлення  із початку запровадження карантинних обмежень через загрозу поширення коронавірусу в Україні транслює на загальнонаціональних та регіональних телеканалах богослужіння й інші обрядові заходи головних церков і релігійних організацій.

Нагадаємо, місцеві Суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь, UA: Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — UA: Суспільне мовлення.

Дивитися і слухати програми й стежити за всіма заходами та випусками новин Одещини можна на сайті Суспільне | Новини, на сторінці Суспільне Одеса у Фейсбуці та UA: Українському радіо Одеса, а також онлайн на сайті філії.

 

Фото — з фейсбук-сторінки Волинської єпархії Православної Церкви України