На сайті Суспільне Новини відсутня джинса — моніторинг ІМІ за другий квартал 2021 року

На сайті Суспільне Новини відсутня джинса — моніторинг ІМІ за другий квартал 2021 року

29 чер. 2021

Сайт новин Суспільного мовника suspilne.media увійшов до переліку сайтів, де відсутні матеріали з ознаками замовності — за результатами моніторингового звіту Інституту масової інформації за другий квартал 2021 року.

Разом із Суспільне Новини не було виявлено джинси на сайтах: «Ліга», «Українська правда», «Дзеркало тижня», «Букви», НВ та «Кореспондент». 

Моніторинг проводився 26–30 квітня 2021 року у 18 популярних інтернет-медіа. Вибірка охоплює всі новини, що вийшли на сайтах протягом вказаного періоду — це понад 20 тисяч новин.

Нагадаємо, UA: Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь, UA: Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.

Дивитися і слухати програми й стежити за всіма заходами та випусками новин Одещини можна на сайті Суспільне | Новини, на сторінці Суспільне Одеса у Фейсбуці та UA: Українському радіо Одеса, а також онлайн на сайті філії.