ОМКФ-2021. Пряме включення з Одеського кінофестивалю на телеканалах Суспільного

ОМКФ-2021. Пряме включення з Одеського кінофестивалю на телеканалах Суспільного

13 сер. 2021

У суботу, 14 серпня, о 18:30 на телеканалі UA: ОДЕСА та усіх регіональних телеканалах Суспільного, окрім UA: КРИМ, дивіться пряме включення з червоної доріжки ХІІ Одеського міжнародного кінофестивалю. Трансляція триватиме до 19:00.

Читайте також: UA: ОДЕСА отримала нове обладнання для виїзних прямих трансляцій

За словами продюсерки Одеської філії Суспільного Олени Кваші, команда Суспільного Одеси вперше здійснюватиме пряму трансляцію з такої знакової події для світу  кіномистецтва, як Одеський Міжнародний кінофестиваль.

«Озброєні liveU та з величезним бажанням показати глядачам нашого каналу, а ще й глядачам всіх філій Суспільного ми завтра, о 18:30 розпочнемо пряму трансляцію з червоної доріжки. Наша трансляція триватиме півгодини, під час якої глядачі зможуть дізнатися підсумки першої пресконференції фестивалю, побачити, хто вже пройшов доріжкою, почути ексклюзивні коментарі від організаторів фесту. Коментувати та спілкуватися з гостями буде наша журналістка, постійна оглядачка культурних подій Одещини Ірина Сечковська. Запрошую вмикати телевізори всіх кіноманів, які не в Одесі в ці дні і долучитися до атмосфери фестивалю», — каже Олена Кваша.

 

Нагадаємо, UA: ОДЕСА разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення.

Дивитися онлайн проєкти UA: ОДЕСА і слухати програми Українського радіо Одеса можна на сайті філії. Оперативні новини про Одещину — на порталі Суспільне | Новини та на сторінці Суспільне Одеса у фейсбуці.