Суспільне Одеса інформаційно підтримує проєкт XVI Дні польського кіно

Суспільне Одеса інформаційно підтримує проєкт XVI Дні польського кіно

1 жов. 2021

З 29 вересня до 10 жовтня відбувається фестиваль XVI Дні польського кіно. Традиційно у програмі представлено найцікавіший доробок польського кінематографу останніх років.

Одеська філія Суспільного (телеканал UА: ОДЕСА та Українське радіо Одеса) інформаційно підтримує подію.

Читайте також: Команди Суспільного Одеси та Миколаєва везуть додому сучасне обладнання для виїзних зйомок

Дні польського кіно — проєкт Польського Інституту у Києві, який цьогоріч відбувається вже вшістнадцяте. Через епідеміологічні обмеження фестиваль відбудеться у гібридному форматі: офлайн-програма буде представлена в кінотеатрах Києва, Харкова, Одеси, Вінниці та Луцька, а також у онлайн-кінотеатрі.

«У програмі цьогорічних Днів польського кіно – фільми найрізножанрішової палітри – від документального кіно до трагікомедій та навіть анімації. До того ж уперше фестиваль відбудеться у “гібридному” форматі – стрічки можна побачити, як в кінотеатрах, так і онлайн», — розповів експерт з програмної діяльності Польського Інституту у Києві Віктор Собіянський.

30 вересня на відкритті Днів польського кіно в Одесі команда Українського радіо Одеса записала ексклюзивне інтерв’ю з режисером фільму «Станіслав Лем: наука і вигадка» Адамом Устиновичем. Прослухати інтерв’ю можна буде у понеділок, 4 жовтня, о 20:20 у програмі «Тема з варіаціями» на Українському радіо Одеса або онлайн на сайті філії.

Детальніший розклад подій фестивалю в Одесі – тут.

Нагадаємо, UA: ОДЕСА разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення.

Дивитися онлайн проєкти UA: ОДЕСА і слухати програми Українського радіо Одеса можна на сайті філії. Оперативні новини про Одещину — на порталі Суспільне | Новини та на сторінці Суспільне Одеса у фейсбуці.