«День Гідності» — команда Суспільного готує міжрегіональний спецефір

«День Гідності» — команда Суспільного готує міжрегіональний спецефір

19 лис. 2021

У неділю, 21 листопада, на регіональних телеканалах Суспільного вийде прямоефірний спецпроєкт «День Гідності», який готують команди мовника у всіх регіонах. Початок — о 16:30. 

«Хочеться, щоб спеціальний ефір об’єднав наших глядачів та занурив у мандрівку спогадами учасників Євромайдану. Глядачі побачать 22 включення з головних площ, меморіалів Небесній сотні та інших місць, які назавжди увійшли у історію Революції Гідності у вашому місті. Сподіваюсь, розмаїтий досвід учасників ефіру нагадає нам всім наскільки Революція Гідності стала важливою подією в житті кожного українців», — розповіла головна редакторка спеціального проекту Ірина Цибух. 

Читате також: Проєкти Українського радіо Одеса до Дня гідності та свободи

Кореспонденти Суспільного включатимуться у прямий ефір з локацій, пов’язаних з Революцією гідності: зі скверів та площ, де розгорталися події у 2013-2014 роках, місць, де стояли блокпости, та храмів, де збирали волонтерську допомогу для учасників Майданів. Ведучим у київській студії спецпроєкту буде Олександр Єльцов, а з Майдану Незалежності в ефір вмикатиметься Світлана Стеценко. Головний режисер проєкту — Сергій Жулін.


Команда Суспільне Одеса зустрінеться з активним учасником, одним з організаторів акцій одеського Євромайдану Віталієм Свічинським біля пам’ятника Дюку де Рішельє. Тут проходили всі акції одеського Євромайдану, тут розбили наметове містечко ще до перших наметів в Києві, звідси розпочинались марші на підтримку України після початку окупації Криму. У лютому 2014 року Віталій почав набір до місцевої Самооборони, яка згодом протистояла місцевому Антимайдану, апогеєм стали події 2 травня 2014 року. 20 лютого того ж року саме тут Віталій оголосив про створення місцевої Самооборони та набір перших добровольців, розуміючи, що для Одеси все ще попереду. 

«Це один із особливих днів для нашої країни. Безумовно, важливо зберігати пам’ять, давати можливість почути пряму мову учасників подій», — каже продюсерка Суспільне Одеса Олена Кваша.

Нагадаємо, UA: ОДЕСА разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення. Щомісяця Суспільне дивляться, слухають і читають понад 13 млн українців.

Дивитися онлайн-проєкти Суспільного Одеси та слухати програми Українського радіо Одеса можна на сайті філії. Оперативні новини про Одещину — на порталі Суспільне | Новини та на фейсбук-сторінці Суспільне Одеса.