Документальний фільм «Вчителі України» 一 прем’єра на UA: ОДЕСА

Документальний фільм «Вчителі України» 一 прем’єра на UA: ОДЕСА

10 лют. 2022

13 лютого о 17:15 дивіться на UA: ОДЕСА та всіх регіональних телеканалах Суспільного прем’єру документального фільму «Вчителі України». Від Чернігова до Одеси, від Закарпаття до Авдіївки — документальна стрічка розповідає 9 історій, які змінять ваше уявлення про вчителювання.

Читайте також: Вечори п’ятниці 一 із джазом: телеверсія «Пап-Джаз-Фест» на регіональних каналах Суспільного

Проєкт зняла громадська спілка «Освіторія»* до 30-річчя незалежності України та 5-ї річниці національної премії «Global Teacher Prize Ukraine». Автори фільму «Вчителі України» проїхали 4,5 тисячі кілометрів та відвідали більш як 10 віддалених містечок та сіл, аби розповісти телеглядачам про відданих справі вчителів, які ламають стереотипи про цю професію. 

Суспільний мовник щороку інформаційно підтримує проєкти «Освіторії» та премію «Global Teacher Prize Ukraine». Восени регіональні телеканали Суспільного транслювали церемонію наживо із Софійської площі Києва.

Читайте також: Національний відбір на Євробачення-2022: де дивитися і слухати

«Нам важливо розповідати всій Україні про вчителів, які більше ніж просто навчають наших дітей. Показувати креативні ініціативи й підходи викладачів з різних куточків країни, про те, що вчитель — це значно більше в житті дітей, ніж просто 45 хвилин уроку. Цього року ми також знайомитимемо глядача програми “Ранок на Суспільному” з номінантами національної премії, плануємо пряму трансляцію нагородження переможців», — розповіла креативна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Катерина Жуліна.

Онлайн дивитися телеканали Суспільного можна на сайтах регіональних філій

Нагадаємо, місцеві Суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення.

Дивитися онлайн-проєкти Суспільного Одеси й слухати програми Українського радіо Одеса можна на сайті філії. Оперативні новини про Одещину — на порталі Суспільне | Новини та на фейсбук-сторінці Суспільне Одеса.

* Громадська спілка «Освіторія» — неприбуткова організація, що розвиває освіту в Україні. Global Teacher Prize Ukraine — національна премія для вчителів, проєкт спілки «Освіторія». Проходить з 2017 року.