Академія Суспільного Мовлення запрошує одеських журналістів на тренінг із безпеки та роботи у ворожому середовищі

Академія Суспільного Мовлення запрошує одеських журналістів на тренінг із безпеки та роботи у ворожому середовищі

31 сер. 2022

Академія Суспільного Мовлення спільно з Представництвом «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні за підтримки Федеративної Республіки Німеччина оголошує відбір журналістів на тренінг з безпеки та роботи у ворожому середовищі на 9-11 вересня в Одесі. Якщо ви медійник чи медійниця*, живете чи працюєте в Одеській області — реєструйтеся за посиланням. Дедлайн для подання заявок на участь — до 18:00 5 вересня.

Читайте також: Вижити у ворожому середовищі: регіональна команда долучилася до тренінгу від Академії Суспільного Мовлення

У програмі тренінгу: 

  • правила роботи у ворожому середовищі — в зоні бойових дій чи надзвичайних ситуацій, 
  • дводенний курс із домедичної допомоги — з симуляцією небезпечних для життя ситуацій за участю акторів. 

«Медійникам, які працюють в небезпечних місцях, важко виділити 3 дні на тренінг і ще 2 на дорогу, тому ми вирішили проводити  такі тренінги  в  регіонах, де це особливо необхідно. Першим таким регіоном буде Одеса», — зазначає керівник Академії Суспільного Мовлення Олександр Дмитренко.

Це буде вже сьомий подібний тренінг, організований Суспільним. При відборі учасників перевагу надають тим медійникам та медійницям, що працюють в зоні бойових дій та/або планують такі поїздки.

Читайте також: Підготовка до небезпечної зйомки та домедична допомога — тренінг від Академії Суспільного Мовлення

Нагадаємо, Академія Суспільного Мовлення — навчальний центр, який реалізує програми за участі тренерів європейських медіашкіл та міжнародних організацій, таких як Deutsche Welle Akademie, BBC Media Action, CFI, IREX, UN Women, Council of Europe Office in Ukraine, а також українських медіатренерів. 

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.

*Журналісти Суспільного відбираються за погодженням з генеральним продюсером новин відповідно до запиту філії.