Теленовини про Одещину на Суспільне Одеса змінили час виходу

Теленовини про Одещину на Суспільне Одеса змінили час виходу

6 вер. 2022

Із 5 вересня новини про головне в Одесі та області виходитимуть на Суспільне Одеса щобудня о 21:30.

Читайте також: На Суспільне Одеса стартують новини спорту

«Команда Суспільне Одеса працює 24/7, аби інформувати жителів про головні події регіону. Наслідки ракетних ударів, історії військових та переселенців, найцікавіше з життя Одеси та області – дивіться в нашому етері, на сайті та у соцмережах», — каже шеф-редакторка новин Суспільне Одеса Ірина Чорна.

Оперативні новини про Одещину — на платформах: 

Випуск новин на Українському радіо Одеса слухайте о 17:35 з понеділка до п’ятниці. 

У межах інформаційного міжрегіонального проєкту Суспільного «Суспільне. Спротив» випуски новин виходять щогодини.

Дивіться «Суспільне. Спротив» щобудня з 7:00 до 11:00, з 12:00 до 16:00 та з 17:00 до 21:00 одночасно на усіх регіональних телеканалах Суспільного. Добірки-дайджести найцікавіших інтерв’ю та матеріалів інформаційного проєкту «Суспільне. Спротив» — щосуботи (з повтором у неділю) з 7:00 до 10:00, з 12:00 до 15:00, з 17:00 до 20:00. Онлайн дивитися «Суспільне. Спротив» можна на сайтах телеканалів регіональної мережі Суспільного Мовлення і на ютуб-каналі Суспільне Новини.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура, всеукраїнські канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.