“Виборчий округ: Співбесіда” — передвиборче ток-шоу  з кандидатами-мажоритарниками в етері Одеської філії Суспільного

“Виборчий округ: Співбесіда” — передвиборче ток-шоу з кандидатами-мажоритарниками в етері Одеської філії Суспільного

25 чер. 2019

З 1 липня UA: ОДЕСА запрошує кандидатів у народні депутати за одномандатними виборчими округами (мажоритарників) на дискусію в прямому етері ток-шоу “Виборчий округ: Співбесіда”.

Восени 2018 року в етері регіональних філій Суспільного мовника стартувала суспільно-політична передача "Виборчий округ", завданням якої стало налагодження якісного діалогу між народними депутатами та їхніми виборцями, а також аналіз професійної діяльності депутатів.

Перед позачерговими парламентськими виборами регіональні суспільні мовники в новому форматі — “Співбесіди” — мають на меті надати інформацію про місцевих кандидатів у депутати-мажоритарники, їхні передвиборчі програми, дізнатися в учасників перегонів, як вони бачать вирішення болючих проблем регіону, аби виборці могли зробити виважений самостійний вибір.

У кожному випуску ток-шоу “Виборчий округ: Співбесіда” відбудеться дискусія з кандидатами в народні депутати України відповідного округу щодо їхньої мотивації, передвиборчої програми, компетентності та обізнаності з викликами регіону.

Регіональні команди Суспільного ведуть активну підготовку до старту програм: запрошують кандидатів, аналізують їхні передвиборчі програми, збирають запитання від експертів і місцевих мешканців.

Випуски “Виборчий округ: Співбесіда” стартують з 1 липня о 17:10 на UA: ОДЕСА, у радіоверсії — на хвилях UA: Українського радіо Одеса, а також на діджитал-платформах Одеської філії Суспільного. Стежити за розкладом можна на сайті філії.