UA: Українське радіо Одеса святкує 90-річчя

UA: Українське радіо Одеса святкує 90-річчя

1 жов. 2019

2 жовтня UA: Українське радіо Одеса відзначає 90 років з дня заснування. На честь святкування Дня народження UA: Українське радіо Одеса влаштовує святковий марафон, під час котрого радійник Геннадій Степаненко розповідатиме історію Одеського радіо – від заснування і першого передавання радіосигналу до Суспільного радіо на сучасному етапі.

Протягом року журналіст веде спецпроєкт «Віртуальний музей Одеського Радіо». Найцікавіші випуски можна буде почути протягом дня, а також на слухачів чекає нова серія цього документального радіосеріалу, в котрій автор використовує архівні записи дикторів, котрі були тоді брендвойсами радіо.

«Ювілей радіо – це свято не лише для радійників, а й для слухачів, котрі слухають наш ефір і на приймачах, і онлайн, і за допомогою подкастів. Постійні радіослухачі часто телефонують і пишуть. Буквально по-сімейному можуть як похвалити за щось, так і пожурити з конструктивними зауваженнями. Це довіра, яку ми цінуємо», – розповіла лінійна продюсерка UA: Українського радіо Одеса Діана Попкова.

 

Також у святковий день радійники вирішили підготувати дарунок для активних шанувальників: у соцмережі Facebook розігруватиметься сувенір з логотипом UA: Українського радіо Одеса серед тих, хто зробить селфі з радіо – з приймачем, з онлайн-плеєром на смартфоні, з логотипом станції на екрані ноутбука. І за допомогою random оберемо переможця.

Нагадаємо, програми UA: Українського радіо Одеса можна слухати у прямому ефірі на приймачах: Одеса - 70, 52 Мгц, Кам’ янське (Арцизький район) – 103, 3 ФМ, Болград – 105,7 ФМ, Велика Михайлівка – 104,5 ФМ, Кодима – 102,6 ФМ, Подільськ – 103,6 ФМ, Рені – 105,9 ФМ, Тарутине – 99,2 ФМ, Захарівка – 102,1 ФМ, Петровірівка (Ширяївський район) – 68, 99 МГЦ. Також он-лайн: http://ukr.radio/radio-od, у додатку TuneIn - Ukrainian radio Odesa або на сторінці UA: Українського радіо Одеса у Facebook.