Суспільне Мовлення шукає шеф-редактора/-ку хабу в Одесі

Суспільне Мовлення шукає шеф-редактора/-ку хабу в Одесі

5 чер. 2024

Найбільша медіакомпанія України — Суспільне Мовлення — запрошує медійників та медійниць подаватися на відкритий конкурс на шеф-редакторів/-ок хабів у Львові, Рівному та Одесі. Документи прийматимуть до 16:00 24 червня 2024 року.

В обов’язки шеф-редактора/-ки входить координування роботи бюро, які належать до хабу, керування творчими процесами хабу, планування роботи своєї новинної редакції. Також він/вона несе відповідальність за досягнення показників ефективності й відповідає за дотримання журналістських стандартів контенту, який виготовляє команда хабу. 

Подаватися на посаду шеф-редактора/-ки регіонального хабу Суспільного можуть усі, хто має вищу журналістську освіту та досвід роботи на керівній посаді у команді зі створення мультимедійного контенту для різних платформ, не менше трьох років, і хоче працювати у найбільшій незалежній медіакомпанії України.

Читайте також: Хаби у регіонах Суспільного: запитання — відповіді

Основні вимоги до претендентів/-ок та перелік документів для участі в конкурсі — в Положенні про відбір та Оголошеннях за назвою філії Суспільного Мовлення, де оголошено конкурс:  

Ознайомтесь зі зразками документів: супровідний лист і письмова згода на збір та обробку персональних даних.

Для участі в конкурсному відборі претендент/-ка має подати пакет документів у паперовому вигляді (особисто або поштовим відправленням) за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26 та скановані копії на електронну адресу: konkurs@suspilne.media. Усі копії документів мають бути засвідчені особистим підписом претендента/-ки.

Телефони для довідок: (044) 294-97-20

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатека — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.