Одеська філія Суспільного оптимізує та оновлює студії

Одеська філія Суспільного оптимізує та оновлює студії

26 лют. 2018

Суспільне мовлення на Одещині працює над оптимізацією та модернізацією студій. Задля ефективнішого використання приміщень, людських ресурсів та електроенергії, виробництво базового контенту каналу перенесено з великої студії до двох малих.

"Нам вдалося своїми силами, без використання коштів, змінити декорації, додати світлове обладнання та покращити картинку. Ведучі раніше працювали в поганих умовах – в студії було дуже холодно взимку, а влітку вона не провітрювалася. Саме тому ми вирішили тимчасово закрити нашу першу студію, яка до речі є однією з найбільших на Півдні України – майже 300 м2, але капітальний ремонт не робився в ній ще з часів заснування ТРК", – розповіла продюсерка Одеської філії ПАТ "НСТУ" Ірина Кипоренко.

Відтепер розважальна ранкова програма "Ранок", вечірній суспільно-політичний проект "Тема дня" та випуски новин виходять із оновлених майданчиків, де також відбуваються записи програми мовами національних меншин "Рідний край".

Суспільно-політична програма "Тема дня" виходить щовечора, з понеділка по п’ятницю, о 19:20 наживо. Творці проекту намагаються максимально повно висвітлювати щоденні події. Ведучі Юлія Цух, Віталій Устименко й Оксана Піднебесна запрошують до студії експертів, політологів, економістів і громадських діячів для обговорення процесів, які відбуваються у суспільстві, їхні причини та наслідки. Вибір гостей незаангажований та незалежний від місцевих політиків і влади. "Тему дня" оновили 15 січня, і за цей час гостями ефіру стали представники громадських організацій, борці за зелені зони та доступні пляжі, журналісти-розслідувачі, які займаються темою НАБУ щодо зловживань в Одеській мерії.

Інформаційна програма "Факти" відтепер виходить 7 разів на день, починаючи з 07:30. Редакція протягом дня збирає й оновлює інформацію для висвітлення найважливіших подій, що відбуваються в Одесі та області. Згідно із дослідженням громадської організації "Детектор медіа", наразі в ефірі новин Одеської філії 0% джинси. Також експерти відзначили високий рівень достовірності поданої інформації. До редакції новин долучилися двоє коментаторів з радіо, аби зробити інформаційну службу новин конвергентною – ведучі і випускові редактори новин адаптовують контент для радіо.

"Наразі ми працюємо над інтеграцією новин в соціальні мережі та плануємо навчити кореспондентів цифровим технологіям і монтажу. Також розробляємо проект створення ньюзруму, в якому об’єднаються всі підрозділи, що виробляють новини", – відзначила шеф-редакторка новин Ірина Чорна.

Щодня у будні з 7:00 до 9:00, у суботу з 07:00 до 08:45 та у неділю з 09:00 до 09:45 у розважальній програмі "Ранок" на телеглядачів чекає руханка з фітнес-тренером, майстерня, зустрічі з неординарними гостями, огляд соціальних мереж, а також рубрика "Слово дня", в якій глядачі разом із ведучими мають змогу вивчати ази мов національних меншин – болгарської, молдовської й гагаузької. Ведучі – Анастасія Бурмістр, Аня Терзівець, Тетяна Сільвестрова, Анастасія Робулець та Олександр Іваненко роблять кожен ефір цікавим, інтерактивним і бадьорим, заряджаючи телеглядачів на цілий день позитивними емоціями.

У подальших планах команди Одеської філії – розробити економічну систему опалення в модернізованій студії, поставити енергозберігаюче світлове обладнання та поступово оновити техніку.