Останні новини
В Одесі за однією адресою проживають дві сотні виборців
В Одесі за однією адресою проживають дві сотні виборців
19:26, 21 кві.
Вранці з’явилось фото з дільниці – на якому видно, що така кількість людей зареєстрована в одній квартирі – номер 122 на вулиці Палубній,12.  А за словами сусідки, напередодні виборів до  цієїй квартири кілька сотень запрошень. 

На одній з виборчих дільниць Одеси виборець з вадами зору не змогла проголосувати

20:14, 21 кві.
В Одеській школі №125, де знаходиться виборча дільниця 511 352, виборець з вадами зору не змогла проголосувати.  Дівчина знаходилася у списках тих, хто голосує на дому.  А вона прийшла на  безпосередньо на дільницю. Як сталося, що минулого разу їй вдалося тут проголосувати, а цього разу ні, деталі у сюжеті.

На виборчій дільниці, що розташована в одеській міській лікарні №5, зареєстровано 86 виборців

14:50, 21 кві.
На виборчій дільниці, що розташована в одеській міській лікарні №5, зареєстровано 86 виборців.  Дільниця  розташована у  стаціонарному відділенні неврології. За словами одного з членів комісії Дениса Плаксієнко, ця дільниця відкрилася вчасно, о 8 годині ранку. 

Представники садівничих об’єднань Затоки виступають проти будівництва на одному з пляжів Затоки

18:21, 19 кві.
Представники садівничих об’єднань Затоки виступають проти будівництва на одному з пляжів курорту неподалік від станції Лиманська. Нещодавно на піску бетоном залили майданчик під зведення зони для відпочинку. Місцеві мешканці стверджують, що роботи проводяться незаконно. А заливка бетоном відбувалась вночі 17-18 квітня 

Більше новин