Звіти_Наживо (архів)
Звіти_Наживо (архів)
Щомісяця о 19:20

Всеукраїнський медіа-проект UA: Суспільне мовлення та громадського руху ЧЕСНО. Програма має на меті показати глядачеві ефективність чи неефективсніть роботи представників місцевої влади. Студія стає майданчиком для здорової дискусії та надає живий зворотній зв’язок діям посадовців. Щоб розробити формат такого проекту працівники суспільно-політичних редакцій регіональних філій Суспільного мовлення вивчали особливості системи місцевого самоврядування, проходили спеціальні тренінги та обговорювали між собою можливі ризики під час прямих ефірів за участі представників місцевої влади.

Голови бюджетних комісій рад, керівники департаментів культури, освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства та голови ОТГ протягом 52 хвилин звітуватимуть громаді про результати своєї роботи та відповідатимуть на запитання глядачів.

Модератори проекту вміють «відбиватися» від шаблонних відповідей, які завжди напоготові в політиків та чиновників. «#Звіти_наживо» виходять в ефір раз на місяць. Подивитись ефір і приєднатись до дискусії можна у передостанній четвер кожного місяця о 19:20.


Останнє відео
Більше відео