Оголошено результати конкурсу на посаду менеджера UA: ОДЕСА

Оголошено результати конкурсу на посаду менеджера UA: ОДЕСА

22 гру. 2020

За результатами відкритого конкурсу на посаду менеджера Одеської філії UA: Суспільне мовлення обрано Назарія Максимчука. Він очолить адміністративний та господарський напрями філії з 5 січня 2021 року.

Читайте також: Оголошені результати конкурсу на посади продюсерів UA: ЖИТОМИР і UA: МИКОЛАЇВ

Всього на посаду менеджера Одеської регіональної філії надійшли заявки від 4 кандидатів. 

«На зазначеній посаді я безпосередньо відповідатиму за адміністративну та господарську частину філії, тому мої ключові завдання — це створення комфортних умов праці для персоналу, господарсько-матеріальне забезпечення філії, підтримка ідей та реалізація потреб творчого колективу, — зазначає Назарій Максимчук. — Наразі є план роботи на 2021 рік, який передбачає проведення ремонтних робіт приміщень, створення та облаштування ньюзруму, проведення необхідних закупівель, благоустрій територій філії, передачу в оренду вільних приміщень та інше. Потрібно розуміти, що обсяг виконання плану буде залежати від фінансування, але зі свого боку докладу максимум зусиль для його виконання в повному обсязі та реалізації ключових завдань філії»

З липня 2018 року Назарій Максимчук обіймав посаду провідного юрисконсульта Суспільного Одеси. А також був призначений головою тендерного комітету філії. Має повну вищу освіту, науково-освітнього ступеня «МАГІСТР» за спеціальністю «Правознавство». 

Нагадаємо, за результатами першого відкритого конкурсу з грудня 2017 року посаду менеджера UA: ОДЕСА обіймав Олег Небольсін, який 28 серпня перейшов працювати до управління ризиків центральної дирекції Суспільного. До обрання нового керівника обов’язки менеджера UA: ОДЕСА виконувала Жанна Мазицька з департаменту координації філій Суспільного.